.

Mezunların Görüşü İle MAKÜ

08.04.2011

Üniversitemizin 5. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “5. Yılda Mezunların Görüşü İle MAKÜ” konulu panel  8 Nisan 2011 Cuma günü MAKÜ Konferans ve Sergi Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Oturum Başkanlığını Doç Dr. Salih CEYLAN’ın yaptığı panele Rektör Prof. Gökay YILDIZ, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.

 

Panel açılış konuşmasını yapan Doç. Dr. Salih CEYLAN Mehmet Akif Ersoy yılında böylesi önemli bir etkinliklere ev sahipliği yapıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmalarını yapmak üzere sözü okul temsilcilerine bıraktı.

 

Panele konuşmacı olarak Eğitim Fakültesi mezunu  Fadime KONAR, Veteriner Fakültesi muzunu Asude Gizem ÖZSOY, Sağlık Yüksekokulu mezunu Mahmut ATEŞ, Burdur MYO mezunu Sedat KILIÇ, Bucak Hikmet Tolunay MYO mezunu Öğr. Gör. Harun ÖĞÜNÇ, Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler MYO mezunu Ahmet Çağlar UYSAL, Ağlasun MYO mezunu Esra TARAŞLI, Gölhisar MYO mezunu Tarkan GÜLMEZ ve Kariyer Planlama ve Mezun Takip Koordinatörü Öğr. Gör. Burcu ÖZKARA katıldılar.

 

Konuşmalarının ardından Rektör Prof. Gökay YILDIZ Oturum Başkanı Doç Dr. Salih CEYLAN’a ve panelistlere teşekkür ederek, çeşitli hediyeler ve çiçek takdim ettiler.

 

Tweet

Görseller

DUYURULAR

  • 2022-2023 Akademik Yılı Uluslararası Öğrenci Yerleştirme Sonuçları/ 2022-2023 Academic Year International Student Placement Results | 29.06.2022
  • Öğretim Elemanı Alımı Ön Değerlendirme Sonuçları İlanı | 22.06.2022
  • 2022 Yılı Yaz Okulu Başvuruları Başlamıştır | 21.06.2022